Naši partneri

Sezam Trnava : potreby pre ochranu osôb a majetku

Hlavným profilom našej spoločnosti SEZAM, sídliacej v centre mesta Trnava je veľkoobchodný predaj a servis elektronických zabezpečovacích systémov úspešnej firmy JABLOTRON. Montáž týchto výrobkov zabezpečujeme cez vyškolené a certifikované firmy /zoznam v sekcii Montážne firmy/. Ďalej zabezpečujeme dodanie a montáž mechanických a elektronických zabezpečovacích zariadení overených výrobcov a to s úspechom už vyše 20 ROKOV. Nájdete u nás domové alarmy a autoalarmy, kamerové systémy, audio-videovrátniky a rôzne iné potreby na ochranu osôb a majetku. Zaoberáme sa ďalej poskytovaním zámočníckych služieb, výrobou autokľúčov a pre našich klientov prevádzkujeme kľúčovú pohotovosť non-stop.

DekTrade : strechy , fasády, izolácie

Spoločnosť DEKTRADE sa zaoberá dodávkami materiálov a služieb v stavebníctve, so špecializáciou na strešné krytiny, fasády, izolácie stavieb a materiály pre hrubú stavbu.

Almik.sk : plastové okná, žalúzie, rolety, markízy, interiérové dvere, návrhy interiérov

Spoločnosť ALMIK pôsobí na trhu od roku 1992. Hlavnou činnosťou spoločnosti bola dodávka a montáž tieniacej techniky a doplnkov k oknám. V roku 1998 sme do portfólia produktov zaradili laminátové a drevené podlahy. V roku 2004 sme vytvorili divíziu Okná a zaradili do portfólia produktov aj okná z plastu a hliníka. V roku 2009 sme vytvorili divízie Interiér a Dvere a zaradili do portfólia produktov tapety, návrhy interiérov a interiérové dvere. V roku 2010 sme dokončili vlastnú budovu a presťahovali sme sa do nových, väčších priestorov, čím sme vytvorili priestor pre otvorenie nového ALMIK-interiérového centra.

Weber

Spoločnosť Saint-Gobain Weber patrí medzi popredné subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch. Pre stvárnenie fasád na novostavbách a pre potreby rekonštrukcií starších objektov ponúka Saint-Gobain Weber širokú paletu materiálov, ktorých sortiment je výsledkom dlhoročného sledovania požiadaviek zákazníkov. Vo všeobecnosti odborník zo stavebníctva spája s menom TERRANOVA garantovanú a overenú kvalitu s dlhoročnou skúsenosťou.

Baumit : fasády, omietky

Baumit pôsobí na Slovensku od r. 1994 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 140 zamestnancov. Spoločnosť sídli v Bratislave a vlastní dva výrobné závody - v Rohožníku a v Lietavskej Lúčke. Vízia Baumitu smerom do budúcnosti je jasná. Prioritnou aj naďalej ostáva orientácia na zákazníka, jeho potreby a požiadavky.

at26 : Atelierové štúdio

Ateliér architektúry a dizajnu at26 vznikol v máji r.1998 v Bratislave, venuje sa tvorbe architektúry, interiérov, interiérového a nábytkového dizajnu, eventovej a filmovej scénografii, grafike.

Projex : Projektová kancelária

Projektová činnosť občianskych a priemyselných stavieb.